Penzion U Ježků

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Blansko-Lažánky 73, Blansko 67801

Penzion U Ježků stojí uprostřed Moravského krasu. Nedaleko jsou nádherné jeskyně a skalní útvary, kterým vévodí známé Punkevní jeskyně a propast Macocha.Penzion v této krásné lokalitě nabízí ubytování v moderních, prostorných a vkusně vybavených pokojích. Nechybí ani apartmány vybavené kuchyňkou. Všechny prostory objektu jsou nekuřácké. Ubytovaným je nepřetržitě zdarma k dispozici internetový koutek i připojení k internetu na pokojích. Za domem lze využít posezení s grilem a travnatou plochu ke sportovnímu vyžití.Řidiči mohou svůj vůz nebo motorku zaparkovat přímo ve dvoře penzionu, kde se nachází oplocené parkoviště.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion U Ježků On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
2lůžkový pokoj č.5
2lůžkový pokoj s vanou č. 7
3lůžkový pokoj
4lůžkové apartmá s kuchyňkou č.1
4lůžkový apartmán 2+kk
5lůžkový pokoj
2lůžkový pokoj č.2
4lůžkové apartmá s kuchyňkou č.4

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion U Ježků Pokoje

V Penzionu U Ježků jsou k dispozici nekuřácké dvou až pětilůžkové pokoje a apartmány.Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s umyvadlem, sprchovým koutem a sociálním zařízením, žaluziemi a sítěmi proti hmyzu v oknech, televizorem a ledničkou. VIP pokoje mají navíc koupelnu s rohovou vanou a DVD přehrávač. Apartmány jsou rozděleny na ložnici, koupelnu se sociálním zařízením a vybavenou kuchyňku s jídelním koutem.Všechny ubytovací kapacity mají bezdrátové připojení k internetu i přípojku. Zdarma lze přiobjednat dětskou postýlku. V penzionu je možné využít služeb úschovny a půjčovny jízdních kol.

Penzion U Ježků Gastronomie

Všechny pokoje Penzionu U Ježků mají lednici, apartmány navíc vybavené kuchyňky. Hosté si tak mohou připravovat pokrmy sami podle svých potřeb.Lze si přiobjednat snídaně, které jsou podávány přímo v penzionu. Na oběd a večeři si mohou návštěvníci zajít do 100 metrů vzdálené Restaurace Lažánky.Na dvoře penzionu mohou ubytovaní využívat gril.

Penzion U Ježků Recepce

Otevírací doba recepce 8:00 - 20:00, mimo tuto dobu obsluha na telefoní čísle +420 731 495 555.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Penzion U Ježků Dostupnost

...autem: Pokud k nám pojedete z jiho-východu (např. od Břeclavy), z jihu (např. od Mikulova) nebo ze západu (např. od Prahy), je nejlépe se držet dálkového směru na BRNO a po příjezdu do Brna jet směrem na Svitavy. Z Brna do Lažánek u Blanska pojedete asi 25-30 minut. Přijedete na začátek města Blanska a hned na mostě odbočíte vpravo dolů (směr Lažánky, Vyškov, Jedovnice, Macocha). Pojedete stále po hlavní silnici a až budete projíždět naší obcí Lažánky stále po hlavní silnici a asi po 2 kilometrech přijedete k našemu penzionu
Pokud k nám pojedete z východu (např. od Zlína) nebo severo-východu (např. Ostrava), doporučujeme směr Vyškov a po příjezdu do Vyškova pokračovat směrem na BLANSKO. Po cca 29 km přijedete k nám do Lažánek. 
Pokud k nám pojedete ze severu (např. od Liberce nebo Hradce Králové), doporučujeme směr Svitavy a BRNO. Na kruhovém objezdu u Černé Hory odbočte vlevo (směr Blansko, Moravský kras). Po příjezdu do Blanska pojedete stále rovně po hlavní silnici směr BRNO a až na konci města odbočte vlevo (směr Lažánky, Vyškov, Jedovnice, Macocha).Pojedete stále po hlavní silnici a až budete projíždět naší obcí Lažánky stále po hlavní silnici a asi po 2 kilometrech přijedete k našemu penzionu.
...vlakem: Pokud k cestě k nám chcete využít vlak, zvolte jako cílovou stanici stanici Blansko hlavní nádraží. Odtud je cca 100m vzdáleno autobusové nádraží a z něho jezdí našim směrem (přes Lažánky) autobusy cca každou hodinu. Lístek si kupte do stanice Lažánky-škola a vystoupíte přímo u našeho penzionu.
...autobusem: Pokud k cestě k nám chcete využít autobus, zvolte jako cílovou stanici Blansko (pokud ovšem nepojedete ze směru např. Vyškov nebo Prostějov - to byste zvolili jako cílovou stanici "Lažánky-škola" a vystoupíte přímo u našeho penzionu). Z Blanska jezdí našim směrem (přes Lažánky) autobusy cca každou hodinu. Lístek si kupte do stanice Lažánky-škola a vystoupíte přímo u našeho penzionu.

Penzion U Ježků Okolí

Penzion U Ježků se nachází uprostřed Moravského krasu. Jako na dlani tak mají hosté jeskyně a skalní útvary jako Punkevní jeskyně, Kateřinské jeskyně, Jeskyně Balcarka, Sloupsko-šošůvské jeskyně i známou propast Macochu.Kouzelná okolní příroda je ideální nejen pro pěší výlety, ale také cyklistiku.Jen 4 km od penzionu je nový aquapark v Blansku. Další vyžití nabízí například farma Bolka Polívky v Olšanech, westernové městečko Boskovice a Šiklův mlýn nebo hvězdárna v Brně. V okolí je řada hradů a zámků.

Penzion U Ježků

Blansko-Lažánky 73, Blansko
Zobrazit celou mapu
WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.